Home

mali by hasič drby slovensky pohar basketbal zeny Tvar lode porozumenie nastavenie

Basketbal: Česko-slovenský pohár žien zrušili pre koronavírus | SPORTNET

AKTUALIZOVANÉ Slovenský pohár: Vo finále Young Angels Košice vyzvú  Piešťanské Čajky | Šport.sk
AKTUALIZOVANÉ Slovenský pohár: Vo finále Young Angels Košice vyzvú Piešťanské Čajky | Šport.sk

Slovenský pohár žien 2016-17, finále - Nedeľa - Ženská basketbalová  extraliga SR
Slovenský pohár žien 2016-17, finále - Nedeľa - Ženská basketbalová extraliga SR

Ružomberčanky pokračujú v spanilej jazde, obhájili Slovenský pohár - Ženská  basketbalová extraliga SR
Ružomberčanky pokračujú v spanilej jazde, obhájili Slovenský pohár - Ženská basketbalová extraliga SR

Basketbal: Tlak nás nemôže rozhodiť, hovorí Mujovičová. Jamesová sa na Slovenský  pohár teší | Z Piešťan
Basketbal: Tlak nás nemôže rozhodiť, hovorí Mujovičová. Jamesová sa na Slovenský pohár teší | Z Piešťan

VIDEO Obrovská radosť na Liptove: Basketbalistky MBK Ružomberok ovládli  finále Slovenského pohára | Športky.sk
VIDEO Obrovská radosť na Liptove: Basketbalistky MBK Ružomberok ovládli finále Slovenského pohára | Športky.sk

Slovenský pohár ženy | Slovenský futbalový zväz

Finále a zápas o 3. miesto, Slovenský pohár žien, Ružomberok 2022 - Ženská  basketbalová extraliga SR
Finále a zápas o 3. miesto, Slovenský pohár žien, Ružomberok 2022 - Ženská basketbalová extraliga SR

Pumy išli cez Ružu do finále o Slovenský pohár, na majstra nestačili,  získali striebro + HLASY
Pumy išli cez Ružu do finále o Slovenský pohár, na majstra nestačili, získali striebro + HLASY

Slávia do finále pohára: Ružomberok sme po týždni zdolali opäť, tentokrát  vysoko - Slávia Banská Bystrica
Slávia do finále pohára: Ružomberok sme po týždni zdolali opäť, tentokrát vysoko - Slávia Banská Bystrica

V Piešťanoch vyvrcholil Slovenský pohár v basketbale žien, triumfovali  Čajky | TA3
V Piešťanoch vyvrcholil Slovenský pohár v basketbale žien, triumfovali Čajky | TA3

SP, 3. deň: Ružomberok vyhral Slovenský pohár, bronz v rukách Young Angels  - Ženská basketbalová extraliga SR
SP, 3. deň: Ružomberok vyhral Slovenský pohár, bronz v rukách Young Angels - Ženská basketbalová extraliga SR

Dráma do posledných sekúnd. Košičanky získali Slovenský pohár - Dráma do  posledných sekúnd. Košičanky získali Slovenský pohár - Športweb
Dráma do posledných sekúnd. Košičanky získali Slovenský pohár - Dráma do posledných sekúnd. Košičanky získali Slovenský pohár - Športweb

Niké SBL - Slovenská basketbalová špička sa vo februári presťahuje do  Prievidze
Niké SBL - Slovenská basketbalová špička sa vo februári presťahuje do Prievidze

FOTO+HLASY: Pumy siahali na výhru aj proti Young Angels, v Slovenskom  pohári skončili štvrté
FOTO+HLASY: Pumy siahali na výhru aj proti Young Angels, v Slovenskom pohári skončili štvrté

Piešťanské čajky budú bojovať o zisk Slovenského pohára na domácej pôde |  SPORTNET
Piešťanské čajky budú bojovať o zisk Slovenského pohára na domácej pôde | SPORTNET

Basketbal: Piešťany budú hostiť záverečný turnaj Slovenského pohára žien –  pnky.sk
Basketbal: Piešťany budú hostiť záverečný turnaj Slovenského pohára žien – pnky.sk

Páleníková ešte Slovenský pohár nemá, chce ho získať s Košicami - Ženská  basketbalová extraliga SR
Páleníková ešte Slovenský pohár nemá, chce ho získať s Košicami - Ženská basketbalová extraliga SR

Ružomberok vyhral Slovenský pohár, vo finále vyhral nad Piešťanmi

Slovenský pohár | Ružomberský hlas

DENNÍK RELAX - BASKETBAL: Slovenský Pohár žien – skupina západ :

Začal Federálny pohár žien | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Piešťany si zahrajú s Košicami, Banská Bystrica vyzve na Slovenskom pohári  Ružomberok | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Piešťany si zahrajú s Košicami, Banská Bystrica vyzve na Slovenskom pohári Ružomberok | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Good Angels Košice získali po roku Slovenský pohár | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ  ASOCIÁCIA
Good Angels Košice získali po roku Slovenský pohár | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA